Venezia – eleganckie buty na każdą okazję

venezia-eleganckie-buty-na-kazda-okazje

Wiele firm zajmujących się sprzedażą obuwia dba o to, by prezentowane kolekcje wyróżniały się na tle produktów konkurencji. Dzięki temu zwiększa się szansa na przyciągnięcie klienta, co w dobie ogromnej rywalizacji pomiędzy markami bywa kluczowym elementem. Dlatego też wymaga się od projektantów, by opracowywali takie modele, które z jednej strony będą charakterystyczne, a z drugiej wprowadzą pewną innowacyjność oraz oryginalność.

Buty Venezia istnieją na naszym rynku od 1996 roku. Szesnaście lat funkcjonowania pozwoliło firmie wyrobić sobie odpowiednią opinię oraz przyzwyczaić klientki do pewnych fasonów. Rzecz jasna nie oznacza to, iż ten przedsiębiorca bazuje na tych samych rozwiązaniach, niemniej przynajmniej część kolekcji bazuje na sprawdzonych wzorcach.

Jednym z nich jest efekt przybrudzenia, który umieszczony w odpowiednich miejscach na bucie daje ciekawe wrażenie „zmęczenia” materiału. Oczywiście przy dokładniejszym spojrzeniu widać, że jest to celowy zabieg, który w żadnym wypadku nie szpeci buta, lecz nadaje mu ciekawy, lekko drapieżny charakter.

Kolorystyka to również jeden z tych elementów, dzięki któremu buty Venezia wyróżniają się na tle innych. Ciekawe połączenia czerwieni, żółci oraz koloru bezowego zdecydowanie przyciągają wzrok i z miejsca kojarzą się z kolekcjami z ubiegłych lat. Nie jest to oznaka braku pomysłów, lecz świadomość, że zastosowane wcześniej rozwiązania są na tyle dobre, iż szkoda byłoby z nich rezygnować. Bo jeśli coś jest dobre, to nie ma sensu tego zmieniać.