Polska marka – Ryłko

polska-marka-rylko

Marka Ryłko istnieje na polskim rynku od wielu lat. Jej początki datuje się na lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku, jednakże dopiero zmiany ustrojowe dały szanse, by firma ta mogła się rozwinąć. Dzisiaj jest to bardzo prężne przedsiębiorstwo, które produkuje całe spektrum obuwia, kierowanego do tych klientów, którzy szukają butów z wyższej półki, które nadadzą się zarówno do eleganckiego garnituru, wieczorowej sukienki jak i bardziej sportowej marynarki, czy innej koktajlowej kreacji.

buty_ryłko_płaskieJednakże Ryłko to nie tylko obuwie, gdyż firma proponuje swoim konsumentom pełny zakres kosmetyków do butów. W związku z ciągłym poszerzaniem kolekcji, która wzbogaca się o buty wytwarzane z rozmaitych materiałów, niezbędne stało się wprowadzenie do oferty preparatów, które pomogą użytkownikom konserwować zakupione obuwie. Dzięki nim poradzimy sobie z takimi problemami jak brud, przemakanie, czy zbyt mało rozciągliwy materiał. Również schodzący kolor przestanie być kłopotliwy, gdyż i na takie przypadki istnieje konkretny specyfik.

Ryłko nie jest jedyną siecią, która wprowadziła do swojej oferty całą kolekcję kosmetyków do obuwia, niemniej to była jedną z pierwszych, która zdecydowała się na ten krok. Spotkał on się z bardzo przychylną reakcją osób, które odwiedzają sklepy firmy. Co prawda na początku klienci byli dość nieufni, z czasem jednak doskonale zrozumieli, że dbanie o buty znacznie przedłuża ich żywotność, dzięki czemu wydane pieniądze nie są stracone.