Blink – ciekawe, zimowe koturny

blink-ciekawe-zimowe-koturny

Końcówka stycznia to dość późno na zimowe propozycje. Jednak chcę podzielić się ciekawą marką, która dostarcza bardzo unikalnych wyrobów w postaci obuwia. Marka Blink jest coraz lepiej rozpoznawana w naszym kraju, a dzięki takim produktom jak tytułowe koturny sprawi, że popularność jeszcze wzrośnie i to bardzo szybko.

Noszenie wysokiego obuwia zimą nie dla wszystkich kobiet jest normą. Nie mniej jednak, buty na koturnie są o wiele bardziej stabilne, toteż można sobie na to pozwolić nawet w mroźne dni. Blink przygotował bardzo ładną serię botków na koturnach.

Najciekawszym elementem jest ich stylistyka. Nie są to bowiem klasyczne modele botków, ale posiadają dość mocne zacięcie sportowe. Spoglądając na nie, można zauważyć, że były inspirowane butami typowo bokserskimi. Kilka wersji kolorystycznych sprawia, że dopasujemy je do niemal każdej koncepcji kreacyjnej.

Co ciekawe, nie widać wyraźnego podziału na cholewę i podeszwę na koturnie, co sprawia, że efekt wydłużenia nóg jeszcze się potęguje. Dlatego obuwie to idealnie nadaje się do codziennego użytku w połączeniu ze spodniami przylegającymi do ciała. Najlepiej jeansami lub spodniami typu legginsy. To dość odważne połączenie, ale z pewnością się sprawdzi.