Bieg po zdrowie – cichy sponsoring Adidasa

bieg-po-zdrowie-cichy-sponsoring-adidasa

Odbywający się w tym roku w Łodzi „Bieg po zdrowie” to kolejna impreza, której jednym ze sponsorów jest Adidas. Producent ten postawił wspomóc inicjatywę, mająca na celu popularyzację biegania wśród Polaków, dzięki czemu każdy aktywnie spędzający swój wolny czas będzie mógł pochwalić się znacznie lepszym zdrowiem.

W tym roku na uczestników czekają trzy trasy: 2,5 kilometra(tzw. trasa śniadaniowa), 10 kilometrów (nad którą patronat objęła niemiecka firma właśnie) oraz maraton. Dziki takiemu zróżnicowaniu każdy będzie mógł zmierzyć się z najbardziej odpowiadającym mu odcinkiem. Uznano bowiem, iż prosty podział na półmaraton oraz pełną trasę jest nieco zbyt wymagający, co znacznie zmniejsza liczbę uczestników.

adidas_logoRzecz jasna Adidas pojawi się na imprezie również jako oddzielna strefa, która w tym roku przyjmie kształt ogromnego pudełka do butów, w której będzie można wziąć udział w licznych atrakcjach. Na zainteresowanych będą czekali rozmaici fachowcy, którzy chętnie zbadają stopy i wskażą na co powinniśmy uważać przy treningu lub doborze obuwia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich przyrządów oraz technologii będziemy bogatsi o nowe informacje, które mogą znacznie polepszyć nasz komfort.

Rzecz jasna obecne w firmowym sklepie buty Adidas będą doskonałą okazją, by móc zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Również w tym miejscu każdy klient będzie w stanie zaopatrzyć się w obuwie z najnowszej kolekcji Supernova Glide 4, co jest nie lada gratką.